LIFE IN NEW YORK

The New iPad

16 березня у продаж мав поступити The New iPad. Мені було цікаво, як це відбуватиметься у Нью-Йорку, тому я вирішив прокинутись трохи раніше та поїхати на фотополювання. Планував спочатку заїхати в Apple Store у СоХо, але метро настільки швидко йшло, що я вийшов біля славнозвісного Apple Store на 5-й авеню, відомий в народі як “куб”.

За традицією у цей день дощило. Восени минулого року також дощило в Копенгагені, коли Apple почав продавати iPhone 4s.

Я прийшов до місця призначення о 8:30. Як виявилося, продаж почався о 8:00. Все виглядало доволі культурно та організовано. Людей впускали маленькими порціями. Співробітники Apple аплодували тим, хто виходив із новеньким iPad-ом в руках. Представники преси брали інтверв’ю у хлопця в синій футболці - він розповідав їм, як на останні гроші купив iPad. Дуже схоже було на те, що він грає на публіку. Така собі “американська мрія”.

Зараз ціни на ipad 2 дуже сильно впали. Деякі інтернет-магазин продають 16gb за $350 - звільняють склади.

Я замовив собі iPad через інтернет. Його доставили майже під кінець робочого дня у п’ятницю прямо в офіс. Хоча по tracking-у я бачив, що він спочатку виїхав з Китая, а потім тривалий час пролежав на складі в Луїсвіллі, Кентуккі - і доставляти почали лише 16 числа.

Деякі батьки прийшли навіть з дітьми

От що означає контрактна армія - можливість купувати iPad :)

Хлопець в руках тримає фоторушницю для iPhone - appblast

12Американська мрія

comments powered by Disqus