Ukrainian Man in New York

Shigeto/Beacon: враження

music

Photo by http://www.flickr.com/photos/stephanck/

Нещодавно мені довелося піти раніше з концерту. Основна причина - я не міг це слухати. Це при тому, що я спеціально йшов на цей гурт і заслуховувався його піснями останнім часом. Мова йде про бруклінський дует “Beacon”. Разом з ним виступав детройтський музикант Shigeto, якого я вже чув на розігріві у Bonobo. Ще минулого разу він мені дуже сподобався.

Спочатку я подумав, що Shigeto також виступає на розігріві у Beacon, але згодом я прочитав, що це їхній спільний тур, оскільки музиканти випускаються на тому ж лейблі - Ghostly International. Особливістю Shigeto є те, що він поєднує електронну музику і гру на ударних. Я слухав його записи - вони і близько не передають атмосферу концерту. Ламаний електронний шурхіт, який розривають чіткі звуки ударних. Зала була заведена драйвом його музики. Відігравши більше години, він поступився сценою хлопцям з Beacon. Треба зазначити, що після Shigeto зала спорожніла на третину.

Shigeto - Babe (Remix)

Двійко хіпстерького вигляду музикантів неквапливо розставили свої інструменти - семплери, синтезатори та драм-педи. Почав звучати перший трек - і він вже викликав занепокоєння. Вокал майже не читався, був відсутній глибокий бас. Я зовсім не відчував драйву. А найгірше, що мені здавалося, що музиканти так само знали про проблеми зі звуком. Я на власному досвіді знаю, що це таке переносити записаний трек у живе звучання. Коли стоїть вибір, які звуки грати власноруч, а які пускати з семплера. І як важко часом передати драйв треку, який під час репетиції може звучати дуже добре, а в умовах конкретного приміщення може звучати жахливо. Мені навіть було шкода хлопців - я знаю це відчуття, коли щось не гаразд зі звуком, але ти мусиш дограти концерт до кінця, хоча найбільше, що тобі хочеться зробити - це зникнути зі сцени. Також має значення, після кого ти граєш - вони просто провисли після драйвового Shigeto. Важко пробити ту звукову стіну, яку створили акустичні ударні.

Загалом, Shigeto у своїй майці з татуюваннями нагадав хлопця-розбишаку, а Beacon - хіпстерів-відмінників, які вивчили урок, але не можуть його розповісти

Beacon - Bring You Back А це хвилинка ностальгії - наш трек 2sleepy "Amongst The Gardens" вживу у Харкові, коли у складі вже був ударник

Коментарі