Ukrainian Man in New York

Informal AnestasiA Website Launch Celebration

anestasia, new york, photo

Нещодавно допомогав другові зробити сайт для нової марки горілки AnestasiA (http://anestasia.com). Для мене це був цікавий проект - довелося попрацювати над responsive design, зробив окрему версію для мобільних пристроїв.

Загалом, тут змінилося ставлення до алкоголю. В України я, можливо, принципово над ним не працював би. Але тут на вулицях побачити п’яну людину майже неможливо. Тому алкоголь вже не несе для мене негативний зміст.

Мене запросили на вечірку для друзів з приводу неформального святкування запуску сайту. Було доволі цікаво. Хоча ми не змогли підключити ноутбук до телевізора, щоб вивести сайт на телевізор. Я навіть сходив в найближчий Apple Store, де купив старий перехідник MiniDVI - VGA. Консультанти в магазині двічи мене перепитали, чи точно мені потрібен цей перехідник, адже він підходить лише до старих моделей. Але в результаті картинка на телевізор все одно не виводилася, тому вирішили поставити ноутбук на барну стійку, щоб кожен міг подивитися на сайт.

Святкування відбувалося в лаунж зоні житлового будинку. Я трохи пофотографував цю подію. На жаль, у мене був не найкращий набір для фотографування в темних умовах. Ще й інший хлопець, який до того фотографував на мій фотоапарат, встановив ISO 1600 - в результаті майже всі фото дуже зернисті.

1. Drink Guide - буклет з рецептами коктейлів

2.

3. Лаунж зона

4. Гості дивляться сайт на ноутбуці

5. Форма пляшки дуже незвична - її розробив нью-йоркський дизайнер Карім Рашид

6.

7. Цей хлопець працює дизайнером на фрілансі - трохи поговорили з ним про WEB

8. Потім всі перемістилися на дах, де я зробив чудові фото Soho. Я їх викладу окремо

9. Завжди мріяв про будинок з таким дахом

10.

11. Середньостатистичний американець жити не може без телефона (як, напевно, і українець)

12. Чекін

13. Твіт

14.

Коментарі