Ukrainian Man in New York

Зйомки "Secret Life of Walter Mitty"

new york, photo

Кілька місяців тому у Даунтауні я випадково натрапив на зйомки фільма “Secret Life of Walter Mitty” з Беном Стілером у ролях (він має вийти на екрани у 2013 році).

1.

Кілька днів потому біля нашого офісу в обід з’явилася велика кількість кіношних фургонів. Як виявилося, планували знімати той самий фільм. В Нью-Йорку зазвичай розвішують оголошення на стовпах, щоб не паркували автомобілі в ці дні. А найдивніше те, що вранці я йшов через те місце, де відбуватимуться зйомки та побачив оголошення, щоб мешканці відстібнули свої велосипеди від знаку STOP, бо він буде прибраний. Я ще здивувався - навіщо прибирати цей знак…

Ввечері доргою до метро, я побачив, що на одній з вулиць скупчення техніки та людей і вирішив піти подивитися, що там відбувається. Як виявилося, саме там і готували місце для зйомок. Я пожалкував, що в той день не взяв свій універсальний об’єктив. В рюкзаку лежали лише фотоапарат з портретником 50mm та фікс Lensbaby 80mm. Не ідеальний варіант для репортажної зйомки. Але все одно я вирішив залишитися - адже було цікаво подивитися на сам процес.

Трохи цікавої інформації Перед тим як проводити зйомки у цьому районі мають бути розвішені відповідні знаки/оголошення з наступною інформацією: - назва компанії - назва проекту - тип проекту (фільм, ТБ-зйомка, реклама тощо) - тривалість (час, дати, кількість днів) - контакти компанії

Також просять не паркувати генератори поблизу житлових будинків, щоб не створювати незручностей мешканцям будинків через шум генератора.

Сцени з пострілами повинні відбуватися між 8 ранку та 10 вечора.

2. Саме такі оголошення розвішують перед зйомками фільмів

3. Ретро таксі та загальний вигляд місця, де проходили зйомки. Все це відбувалося на перетині вулиць Barrow та Commerce - я дуже люблю це місце. Воно і справді дуже і дуже атмосферне. Не дивуюся, чому саме його обрали для зйомок. Я інколи спеціально йду цією дорогою додому або в офіс. Я вже робив фото у цьому місці - http://www.flickr.com/photos/mistergalaxy/7112487867/

4. Так і не зрозуміло, чи стояло таксі просто так - чи таки приймало участь у зйомках, бо я цього не бачив

5.

6. Тарифи вже не актуальні. Зараз 1/4 милі коштує 0.40 центів

7.

8. Вас може здивувати, що тут робить Зірка Давида...

Мене це також зацікавило. Але як виявилося, я не один такий. Ось що пропонує Google, коли набираєш лише “Dodge Brothers”.

Але відповідь є на цьому сайті - http://www.dodgebrothersclub.org/faq#7. Отже, брати померли до того, як вони комусь про це розповіли. Але і зв’язку з іудаїзмом ця емблема не несе.

9.

10. Оскільки мали знімати зимову сцену, а на вулиці було літо, то на вулиці все посипали штучним снігом. Робили це кілька разів. При цьому вільно туди-сюди ходили звичайні перехожі, розтоптували цей сніг. З часом людей ставало все більше і більше. І хтось зі знімальної групи виходив і просив всіх відійти на 1 квартал від зйомок. Всі відходили, але через деякий час знову наближалися. І так кілька разів.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25. Тільки почали "обстрілювати" дерево

26. Через хвилину...

27. Через 5 хвилин...

28.

29. Цей ліхтар - бутафорський. Його привезли окремо

30.

31.

32. Вже під вечір з'явилася акторка - вона ходила з якимось чоловіком - схоже, що репетирували сцену. Але як виявилося потім, що чоловік не був її партнером. Ще пізніше вийшов старенький актор. Вони також репетирували ту ж саму сцену. Камера наче знімала, але це не було схоже, що це чисті зйомки. Бо інакше попросили б усіх відійти та не шуміти.

33.

34.

35.

36.

37. Написано, що це "сіль". Використовували замість снігу

38. Люди весь цей час вільно ходили туди-сюди. Це, наприклад, йде хлопець зі служби доставки UPS

39.

40.

41. Гарний капелюх :)

42. Сніг дуже контрастує з бігунами. І подивіться, як роблять імітацію снігу на велосипеді

43. Розвішують ліхтарики

44.

45.

46.

47. Мешканцям навколишніх будинків було дуже зручно - можна було з власного вікна спостерігати за процесом

48.

49. Цікава бабуся з песиком

50. Бутафорський актор

51. Справжній актор

В результаті я так і не дочекався зйомок та поїхав додому. Хоча, звісно, хотілося б побачити не лише підготовку, але і самі зйомки безпосередньо. Також дуже цікаво побачити цю сцену у фільмі - я певен, виглядатиме все геть інакше.

А ще подумав на рахунок того, що, можливо, бюджети американських фільмів і не такі й роздуті. Якщо врахувати, що за зйомки у Нью-Йорку треба платити гроші місту, кількість людей, які задіяні у процесі, щоб відзняти ймовірно лише 5-хвилинну сцену, гонорари акторів тощо. Це вже може бути в 10 разів дорожче, ніж якби це відбувалося в Україні.

Коментарі