Ukrainian Man in New York

Бронкський зоопарк

Вирішили сьогодні відвідати зоопарк у Бронксі.

Подивились на сайті вартість відвідування - $30 для дорослої людини і в результаті купили річний сімейним абонемент за $164, який дозволяє відвідувати безкоштовно більшість атракціонів в 5 Нью-Йоркських зоопарках і при цьому можна провести додатково одного гостя з собою. За 3 відвідування це має окупитися :)

Бронкський зоопарк дуже великий, майже 100 га території. Свого часу землю, на якій він побудований, продали місту Нью-Йорк за $1000 з умовою, що там буде зоопарк та сад. 1899 року зоопарк відкрив свої двері для відвідувачів.

1. Саша тікає від фокусу [лише помітив, що на фото також присутній Ford Focus]

2.

3.

4.

5.

6. Саша стрибає як жабка :)

7. Яскрава птаха, але з дуже неприємним голосом :)

8. Guess who?

9.

10.

11. Схоже на рік посадки дерева. Але навіщо?

12. Це насправді горка, на якій можна з'їхати донизу

13. Дуже величезна черепаха - вона рухалась мов робот

14

15

16

17. Саші дуже подобалися всі ці птахи, але загалом на більшість тварин вона казала - "я басюся" (я боюся), хоча з цікавістю підходила до загонів

18. What did u say about my mom?

19. Це ще один Андрій - колись він нас з Сєвою супроводжував у концертах Західною Україною. Він приїхав до Нью-Йорка з Бостона, щоб зайнятись в суботу вранці йогою :)

20. Паркінг для колясок

21. Морські леви

22

23. Дуже сподобалось, в яких умовах утримуються олені - наближені до природніх

24

25. Білий і мокрий ведмідь

26

Загалом ми багато чого не побачили - і тому ще раз туди повернемось.

Також під кінець відвідування мій об’єктив, який я вже колись вдарив біля статуї свободи, вирішив померти - тепер він фокусується лише на широкому куті. Гадаю, що це не пов’язано з падінням, бо я вже мав подібну проблему 2.5 роки тому. Тоді мені це лагодили по гарантії. Схоже, що це проблема цих об’єктивів (судячи з форумів). Ремонт об’єктива може мені коштувати половину вартості нового.

Загалом зараз маю думку продати всі свої об’єктиви та купити собі краще якийсь хороший компактний фотоапарат. Я зрозумів, що тягати з собою рюкзак з цілою купою об’єктивів, то не моє.

Отже, відтепер буду фотографувати лише на фікси

Коментарі