Ukrainian Man in New York

Моя родина

family, new york

Учора прилетіли мої найдорожчі люди і тварини - дружина, донька і собака :)

Я вже не бачив доньку 1.5 місяці. Вона стала більш балакучою, хоча й досі розмовляє “своєю” мовою. Мені без перекладача буває важкувато одразу зрозуміти весь зміст.

Схоже, що Саші сподобалося в новій квартирі, вона вже почала розкладати свої улюблені іграшки, привносити дитячий безлад та хаос в інтер’єр :)

Оскільки в США дуже популярна тема органічних продуктів, то прихильники здорової їжі ходять в спеціалізовані магазини, вишуковують позначку “organic” в звичайних магазинах або купують їх на фермерських ринках. Добре, що подібний ринок працює недалеко від нас по суботах. тому сьогодні ми запланували похід на місцевий ринок. Загалом, список ринків, які зараз діють у Нью-Йорку, можна переглянути тут - http://www.grownyc.org/greenmarket/ourmarkets. Також на цих ринках приймають старий одяг та компост (залишки їжі, які можна перетворити на добрива).

Погода була чудова, тому ми вирішили йти пішки - до ринку від нашого будинку йти близько 30 хвилин. Саша навіть встигла по дорозі заснути.

Ринок виявився маленьким, але доволі хорошим. мМжна трохи дешевше, ніж в магазинах, купити овочі, фрукти, молоко, м’ясо. І при цьому все свіже.

Ми, звісно, не зациклені на органічній їжі, але таки хочеться харчуватися здоровою їжею. Приміром, сьогодні ми купили молоко в скляній пляшці. Наступного разу цю пляшку ми зможемо здати і купити нове молоко в 2 рази дешевше. Також нарешті ми знайшли місце, де можна буде купувати чіабату. Так, ми сумуємо за смачними чіабатами з оливками, які продавалися у “Сільпо” :)

Американський період життя для Саші офіційно розпочався…

Саша чекає на метро (“чух-чух”), тримаючи в руках марципан, який дозволено їсти лише у вагоні метро :)

Коментарі